.

.

Фенер од тиква за ноќта На вештерките, Внатрешна Или Надворешна Светлина Тиква За Декорација На Ноќта На Вештерките Во Декор На Влезната Врата Во Градинарски Двор

Фенер од тиква за ноќта На вештерките, Внатрешна Или Надворешна Светлина Тиква За Декорација На Ноќта На Вештерките Во Декор

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

НОЌТА НА вештерките ОРКЕСТАРОТ ПРЕДВОДЕНА Фенер сцена распоред Домашна Декорацијакарактеристики : нов икари шупливи череп со качулка фенер совршени украси И реквизити За Ноќта на Вештерките.Додадете интересен и возбудлив амбиент на забавите со теми За Ноќта на Вештерките.Совршен за декорација на забави За Ноќта на Вештерките, декор за сцени во бар, висечки реквизити за ноќта на Вештерките итн., зголемете го ефектот на ужасот!Застанете на мал простор и можете да го ставите на вашето биро за декорација на фестивалот.Спецификации : Материјали : смола + електронска компонентаза : апликација.23х19см/9, 05х7, 48квантитет : 1почне : ве Молиме дозволете грешка од 0-1см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!Пакет : 1x Фенер Страшно шупливи надвор черепот качулка фенер совршен ноќта на Вештерките украси и реквизити. Додадете интересен и возбудлив амбиент на забавите со теми За Ноќта на Вештерките. Совршен за декорација на забави За Ноќта на Вештерките, декор за сцени во бар, висечки реквизити за ноќта на Вештерките итн., зголемете го ефектот на ужасот!. Застанете на мал простор и можете да го ставите на вашето биро за декорација на фестивалот. Големина : апликација.23х22см/9, 05х8, 66ин.

За стоката

Слична стока во категоријата