.

.

Плетење Игла Цевка Случај Виолетова

Плетење Игла Цевка Случај Виолетова

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Лесно чувајте неколку пара игли за плетење и додатоци во оваа издржлива, пластична кутија. Едниот крај вклучува удобен оддел од 1,75 инчи за држење мали додатоци за плетење. ДЕТЕЛИНА-виолетова игла за плетење дизајнерска кутија Долги и кратки игли Може да се чуваат во еден пакет! Доаѓа со практични Додатоци За Плетење Карактеристики На Куќиштето : куќиште што може да собере игли за плетење до 14" долги додатоци за Плетење може да се чуваат Во Долниот Случај Светлина, компактна И Лесна За носење Димензии : 16 "Л х 2-3/8" В х 1-3/4 " Д.

За стоката

Слична стока во категоријата