.

.

Исечете Животинско Куче 3д Дигитално Печатење Постелнина Комплет Единечен Навлака За Јорган 3д Постелнина Комплет За Дигитално Печатење Утешител И Навлаки За Перн

Исечете Животинско Куче 3д Дигитално Печатење Постелнина Комплет Единечен Навлака За Јорган 3д Постелнина Комплет За Дигитално

DEN 1070.24

Износот
Това е достапна

Информации : . Ткаенина : Изработена од висококвалитетен микрофибер. Шема : Уникатен 3д Дизајн. За да му помогнете на вашиот утешител да остане почист и да трае подолго, инвестирајте во украсна покривка за постелнина. Спецификација : . Ткаенина : Изработена од висококвалитетен микрофибер материјал, удобна, издржлива и дише, по миењето,бојата не исчезнува. Нега : навлаките за Јоргани се направени со лесни за затворање скриени патенти, што го олеснува вклучувањето и исклучувањето, Машината што може да се пере без потребно пеглање. Пакетот Вклучува И Големина(влошката за јорган не е вклучена) : . Двојна Големина : . 1x навлака за Јорган : 66 "x78" /168 x 200 см. 2x Перница Шамс : 20 "x30" /50 x 75 см. Целосна Големина : . 1xduvet покритие : 78 "x90" /200 x 228 см. 2x Перница Шамс : 20 "x30" /50 x 75 см. Кралицата Големина : . 1xduvet покритие : 90 "x90" /228 x 228 см. 2x Перница Шамс : 20 "x30" /50 x 75 см. Кралот Големина : . 1xduvet покритие : 104 "x90" /264 x 228 см. 2x Перница Шамс : 20 "x35" /50 x 90 см. Известување : . 1.Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење, ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. 2.Вистинската боја може да варира од бојата на вашиот екран поради ограничувањата на бојата на мониторот. Инструкции за нега - машинско перење ладно; не избелувајте; паѓајте суво или пеглајте на нормална температура. Одличен Подарок : Најдобро За секоја соба во вашата куќа - спална соба, гостинска соба, детска соба, Р.в., куќа за одмор. Одлична идеја за подарок за мажи и жени, Мајки и Татковци, Денот На Мајката На Вљубените И Божиќ. Ткаенина : Нашите ткаенини се изработени од 100% микрофибер хотел луксузен висококвалитетен материјал, ултра мек,дише и удобен, Без Бледнее, дамка, смалување. Машинско перење во студ. Брзо се суши на суво ниско, потрајно од памукот. Корисно и практично : живописни листови што се користат еколошки реактивен процес на Печатење и боење, јасна шема, нашиот прекрасен избор на живописни бои нема да исчезне по миењето и се убави, боите се топли, богати и живописни елегантен начин за ажурирање на вашата спална соба,Прекрасен избор на бои ќе направи вашата спална соба да изгледа како да припаѓа во списание, лесно се совпаѓа со душекот за кревет. Добредојдовте во нашата продавница.Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да ги решите сите проблеми, се додека не контактирате.

За стоката

Слична стока во категоријата