.

.

Ултра 203бм Хантер Блек Бланд 6х

Ултра 203бм Хантер Блек Бланд 6х

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Ултра 203бм Хантер Блесок Црно со Бланширани акценти тркало е 22х12 тркало со 6х139, 7 шема на завртки и-44мм офсет. Дијаметарот на отворот на центарот е 106,1 мм. сликата На Тркалото е за општа референца за стил. Бројот на навртки, централното капаче и големината на усните може да варираат во зависност од дијаметарот, ширината, шемата на завртките и поместувањето. Тестирајте ги сите тркала на возилото пред монтирање гуми. МОНТИРАНИТЕ ТРКАЛА СЕ СМЕТААТ ЗА КОРИСТЕНИ И НЕ СЕ ВРАЌААТ! Ултра 203бм Хантер Блек Бланширан 22х12 6х5, 5-44мм (203-2283БМ44).

За стоката

Слична стока во категоријата