.

.

Сребрена Сребрена Бела И Сина Кубна Цирконија Брилијантен Жар Полиран Ѓердан

Сребрена Сребрена Бела И Сина Кубна Цирконија Брилијантен Жар Полиран Ѓердан

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Материјал : Примарна - Чистота : 925|Камен Тип_1 : Кубна Цирконија (ЦЗ)|Камен Тип_2 : Кубна Цирконија (ЦЗ)|Камен Боја_1 : Јасна|Камена Боја_2 : Сина|Должина На Синџирот : 18 во|Тип На Синџир : Кабел|Ширина На Синџирот : 1 мм|Шарм/Должина На Елементот : 17 мм|Шарм/Шарм|Елемент Ширина : 9 мм|Должина На Продолжувачот : 2 во|Карактеристика : Цврста|Производство процес : Леано|Материјал : Примарно : Стерлинг Сребро|Камен Третман_1 : Синтетички|КАМЕН третман_2 : Синтетички/Предмет Тежина У|м : Гм|Тип На Производ : Накит|Накит Тип : Ѓердани|Продадени по единица : Секој|Ѓердан Тип : Ѓердан со приврзоци|материјал : Примарна Боја : бела|метод на создавање камен_1 : синтетички|метод на создавање камен_2 : синтетички / Позлата : Синџир : Синџир : Родиум Стерлинг Сребрена Бела И Сина Кубна Цирконија БРИЛИЈАНТЕН Жар ПОЛИРАН ѓердан. Вклучена Е Елегантна Кутија За Подароци. Лесно Без Проблеми 30-Ден Се Враќа.

За стоката

Слична стока во категоријата