.

.

Френклин Спортска младост 2 -ри Скинзи за капење, дополнителни мали - сиви црвени

Френклин Спортска младост 2 -ри Скинзи за капење, дополнителни мали - сиви црвени

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Серијалот 2-та-Skinz® обезбедува одлично чувство и зафат за младинските играчи со потпис на Френклин, дигитално-градежната синтетичка дланка. Кожната пета за кожни потпетици обезбедува издржливост, а централизираната рака на ликра-флекс му дозволува на оваа ракавица да се прилагоди на потребите на сите играчи. ? Дигитално-графичка дланка за микрофибер за супериорен зафат? Оригинална лепенка од врвни кожни потпетици ја подобрува издржливоста на нараквиците? Три-Курве® Технологијата Претходна конструирана конструкција го елиминира гребењето од вишок материјал и предвидува совршено вклопување.

За стоката

Слична стока во категоријата