.

.

Јога Шорцеви За Жени Двослојни Спортови Со Висок Струк Вежбање Јога Спортски Хеланки Фитнес Шорцеви

Јога Шорцеви За Жени Двослојни Спортови Со Висок Струк Вежбање Јога Спортски Хеланки Фитнес Шорцеви

DEN 367.84

Износот
Това е достапна

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Совет : ако сте навикнати да носите широка облека, ве молиме изберете две големини нагоре!Големина : С Половината : 64см/25.20" колк : 82.5 см/32.48" Должина : 29см/11.42" Големина : М Половината : 68см/26.77" Колк : 86.5 см/34.06" Должина : 29.4 см/11.57" Големина : Л Половината : 72см/28.35" Колк : 90.5 см/35.63" должина : 29,8 см/11,73" големина : Xl половината : 76 см/29,92" колк : 94,5 см/37,20" Должина : 30,2 см/11,89" големина : xxl половината : 80 см/31,50" колк : 98,5 см/38,78" должина : 30,6 см/12,05" големина : xxxl половината : 84см/33,07" колк : 102,5 см/40,35" должина : 31,0 см/12,20" големина : ххххл половината : 88см/34,65" колк : 106,5 см/41,93" должина : 31,4 см/12,36" Големина : Хххххл половината : 92см/36,22" колк : 110,5 см/43,50" должина : 31,8 См/12,52" жени двослојни спортови со висок струк Тренингот јога спортски хеланки Фитнес Шорцеви Моден Дизајн,100% сосема нов,висок квалитет! Сезона : Лето : Женски Повод : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Печатење : Кратка Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Жени Кратки Панталони Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : со Џебови. Хеланки. Сино. Лето. Здраво драги клиенти и пријатели, ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите, бидејќи големината на облеката Е Азиска големина, можете да изберете една големина поголема кога купувате облека.

За стоката

Слична стока во категоријата