.

.

Шорцеви за прошетки од 10

Шорцеви за прошетки од 10

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Бидете удобни и стилски на секој чекор од патот. Шарените шорцеви од Georgeорџ се направени со стрии за неверојатно вклопување и чувство. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. приближно. In Seam : 10 ”. Над коленото. Затворање на копчето Snap со Zip Fly. Странични и задните отворени џебови. Јамки на појас. Влага за губење. 50% полиестер/40% рециклиран полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Шарени шорцеви за истегнување за мажи од Georgeорџ.

За стоката

Слична стока во категоријата