.

.

Swiss Techенски женски мерино волна лесна чорап со ниско сечење, 2-пакет

Swiss Techенски женски мерино волна лесна чорап со ниско сечење, 2-пакет

DEN 239.52

Износот
Това е достапна

Сметајте на чорапите со ниско сечење на мерино-волна на Швајцарската технологија за да останете во сите што правите оваа сезона. Изработени во удобна, миринска волна отпорна на мирис, овие чорапи се дизајнирани со перниче за нозе, поддршка на лак, y-потпетица и не-лизгач за да останат на место цел ден. Мерино волна чорапи со ниско сечење, 2-пакувања. Отпорен на мирис. Половина перница. Поддршка на лак. Зафат на потпетици кои не се лизгаат. Засилена пета и пети. Се вклопува во големината на чевлите 4-10. 49% најлон, 47% мерино волна, 2% спандекс, 2% други влакна. Машина за перење. Увезени. Чорапи со ниско сечење на женски мерино волна со две пакувања од швајцарската технологија.

За стоката

Слична стока во категоријата