.

.

Parfumsbelcam Задебелен тутун верзија на тутун ванил, еу де тоалета, колонска вода за мажи, 3. fl oz

Parfumsbelcam Задебелен тутун верзија на тутун ванил, еу де тоалета, колонска вода за мажи, 3. fl oz

DEN 637.76

Износот
Това е достапна

Задебелен тутун, верзија на тутун ванил* еу де тоалета спреј за мажи, е богат дрвен зачинет мирис. Долготраен мирис формулиран со масла за квалитет на врвен квалитет. Уживајте во белешките од цвет од тутун, зачини, ванила и килибар. Оваа верзија на тутун ванил* е вредност свесна алтернатива на мирисот на дизајнерот, топол и заводлив мирис, совршен за ноќна ноќ. Задебелениот тутун не е поврзан со тутун ванил*, што е трговска марка на производителот на името на брендот. Задебелен тутун од Pb Parfumsbelcam, верзија на тутун ванил* Eau de Tolette Spray за мажи, 3,4 мл. PB Parfums Belcam Bold Tobacco, version of Tobacco Vanille* Eau de Toilette Spray, Cologne for Men, 3.4 Oz, A woody spicy scent, Top Notes : tobacco flower, ginger root, Middle Notes : cinnamon, clove, Base Notes : warm vanilla bean, Тиквуд, Амбер. Идеално да се носи вечер надвор или посебна пригода. Ослободени од парабени, фталати и пропилен гликол. Вредност свесна алтернатива на мирисот на дизајнерот.

За стоката

Слична стока во категоријата