.

.

Дураго 295- Лежиште на тркалото и склопување на центар

Дураго 295- Лежиште на тркалото и склопување на центар

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Дураго има богата историја во производството на автомобилски производи за автомобили. Компанијата е основана пред повеќе од 45 години и со текот на годините разви разновидна понуда на производи. Заменувањето на истрошените склопови на центри со склопови на премиум центри во Дураго ќе го намали триењето и ќе ја подобри економичноста на горивото. Ние користиме компоненти со највисок квалитет за да ја собереме секоја единица за центри. Нашите собранија на центри се 100% тестирани за да се обезбеди секоја единица да ги исполнува нашите високи стандарди. Сите склопови на центар Дураго се гордо произведени на водечките стандарди за квалитет во индустријата и исполнуваат ISO/TS 16949 : 2002. Дураго 295-12122 Собрание на тркала и склопување на центри.

За стоката

Слична стока во категоријата