.

.

Мајчинство тајни богатства кросовер мрежи за медицинска сестра

Мајчинство тајни богатства кросовер мрежи за медицинска сестра

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Пристигна со современ градник за медицински сестри Крискрос за без напор и елегантна мајка! Зорачениот градник на тајните богатства нуди лесен медицински сестри и стилски изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината/испакнатоста : 35”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. Целосно покритие. Меки ленти; Повлечете ја настрана функцијата за медицинска сестра; Еластична хемлин за вклопување во престој. Беспрекорен дизајн; МЕША ТРИМ. 93% најлон/7% спандекс. Машина за перење. Увезени. Мајчеста кросовер мрежен градник за медицински сестри од тајни богатства.

За стоката

Слична стока во категоријата