.

.

Алпска Корпорација Стакло Пеперутка И Цвеќиња Птица Бања

Алпска Корпорација Стакло Пеперутка И Цвеќиња Птица Бања

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Оваа прекрасно изработена стаклена бања за птици е совршен додаток на тревник или градина. Спортувајте шарена пеперутка и цветен дизајн кој убаво блеска на сонце привлекувајќи го окото на луѓето и птиците. •18"L x 18"W x 3" H •Изработени Од Стакло •Само Топер •4.0 L Капацитет На Вода •Дизајн На Пеперутка.

За стоката

Слична стока во категоријата