.

.

Office Star Products ft. Широка табела за прилагодување на пневматска висина со заклучување на црни кавци, црна челична рамка и црн ламинат врвот

Office Star Products ft. Широка табела за прилагодување на пневматска висина со заклучување на црни кавци, црна челична рамка

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Сосема нови табели за прилагодување на висината се извонредно совршено, едноставно решение за разноврсност и функционалност. Останете во движење во текот на целиот работен ден брзо и беспрекорно со површина што може да се прилагоди со еден допир на рачката со лесно достапност. Застанете и работете со високиот половината на таблетот или проучете се со вашите книги и материјали на дофатот на раката. Со заклучување на црните тркачи, табелата се лизга лесно за преместување при вршење на соработка или едноставно за лизгање надвор од патот кога повеќе не е потребно. Тоа е сигурна функција во движење за одлична вредност! Прилагодување на висината на пневматската табела со еден допир за стоење на црна рамка и црн ламинат (-3); Изградба на челична рамка за стабилност; Заклучување на црни тркачи; Достапно во 4ft. (HAT6024), 5ft. (HAT6025) и 6ft. (HAT6026).

За стоката

Слична стока во категоријата