.

.

Правда девојки руно пријатели срце 2 парчиња краткиот најдобар пријател за спиење, големини 5-18

Правда девојки руно пријатели срце 2 парчиња краткиот најдобар пријател за спиење, големини 5-18

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Ова е сет за пижами дизајниран да биде споделен со вашиот најдобар пријател! Совршено за спиење или давање подароци, овој краток сет од 2 парчиња од правдата е една половина од совршеното дуо. Сетот за спиење со 2 парчиња вклучува врв на долг ракав и кратко за печатено спиење. Врвот на долгиот ракав има графички принт на страната "пријател" на срцето на најдобриот пријател. Совпаѓање со краткиот сет "Најдоброто " за совршен подарок и фотографија! Комплетот со 3 парчиња вклучува : врвот на долги ракави и кратко спиење. Врвот со долг ракав : вратот на екипажот, долги ракави, најдобро срце. Кратко : Стил на влечење, еластична лента за половината, печатење во сите. Натпревари со пријателите Краток сет на срцето за слика совршен подарок!. Пијама сет изработен од 100% полиестерско руно. Достапно во големини 5-18. Машина за перење.

За стоката

Слична стока во категоријата