.

.

Thumbrintz damask монограм срам, црна и сива

Thumbrintz damask монограм срам, црна и сива

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thumbrintz Damask Monogram Sham, црна и сива : Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во црна и сива боја за овој уметнички управуван срам. Печатено во извонредни детали за ткаена срам, ова е совршен допир за завршна обработка за секоја спална соба. Ткаенината е ткаена и срамна печатена и зашиена од полиестер со лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук мешавина. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Уметноста што се користи за создавање на срам е достапна како дух. Машинско миење и суво.

За стоката

Слична стока во категоријата