.

.

Детето на моето дете на Картер Дете за деца со кратки ракави и шорцеви, сет, 2-парчиња, големини 2T-5T

Детето на моето дете на Картер Дете за деца со кратки ракави и шорцеви, сет, 2-парчиња, големини 2T-5T

DEN 169.28

Износот
Това е достапна

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Лесните облеки со две парчиња значат дека тој е подготвен да оди во ниеден момент! Од моето дете на Картер, овој лесен сет на облека е подготвен да игра, дневна, ползи и да остане удобна цел ден. Комплетирајте со симпатична апликација за ликови на мека памучна маичка со кратки ракави, плус координирање на шорцеви за влечење за да се спарат, тој е сè поставен. Сет со 2 парчиња вклучува : еден мета + еден шорцеви за влечење. Те : 100% памучен дрес; кратки ракави; Симпатична апликација за карактер; Ребрести деколте. Шорцеви : 100% памучни плочи; Повлечете еластична лента за половината. Лесен сет на облека. Големини 2 T-5 T. Машина за перење. Увезени.

За стоката

Слична стока во категоријата