.

.

Тоа е чудо четка за измазнување

Тоа е чудо четка за измазнување

DEN 224.00

Износот
Това е достапна

Четката за измазнување на чудо е професионална алатка за квалитет на салони што сега е достапна за продажба во светот на мало. Станува збор за 10 - 10 придобивки 1. Поркупин (Tufted) влакната на природна, мека, флексибилна свиња испреплетена со најлон материјал за зафат. 2. Природно ја условува косата додека ја подобрувате текстурата и сјајот, создавајќи ултра мазна коса. 3. Создава посилна способност за стилизирање, додека значително го намалува Фриз. 4. Влакнувањето нежно ги зафаќа жиците за да го олеснат стилот, истовремено додавајќи и неверојатна мазност. 5. Функцијата за криви лопатка е во согласност со обликот на главата. 6. Одлично за контрола на фината коса, како и за темелно четкање густа коса десно до скалпот. 7. Нежно, но носи добро задржување на косата. 8. Мека обвивка за допир за удобност на употреба. 9. Вентилираната структура го олеснува чистењето. 10. Ергономска рачка. Porcupine (Tufted) влакната на природна, мека, флексибилна свиња испреплетена со најлон материјал за зафат . природно ја условува косата додека ја подобруваат текстурата и сјајот, создавајќи ултра мазен изглед на косата . создава посилна способност за стилизирање, додека значително се намалува фриз.

За стоката

Слична стока во категоријата