.

.

Лесно прилагодливо ергономско решение за вртење на канцеларија, сет од 2, црно

Лесно прилагодливо ергономско решение за вртење на канцеларија, сет од 2, црно

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Нашиот прилагодлив стол за мрежи е изработено од премија од кожа, сунѓер, иверица, ПП и најлон материјал, со густо полнење сунѓер. Специјалниот површински третман на нозете и рачките ги прави да не 'рѓаат или да кородираат. Нашиот биро стол има густо плетено потпирач за грб што овозможува подобар проток на воздух, забрзување на дисипацијата на топлина и влага. Дизајнот на средниот бек ја поддржува природната крива на 'рбетот и го штити долниот и средниот грб бидејќи ве поттикнува да седите директно. Одморот со седиште и вратот на сунѓер ви нуди удобно искуство, а ергономскиот потпирач за грб ви помага да се опуштите по долг ден на работа. Прилагодливиот канцелариски стол комбинира мода и функција, совршена за бар -шалтер, дневна соба, трпезарија, канцеларија и многу повеќе. Лесно прилагодливо ергономска мрежа за вртење канцеларија, сет од 2 : Материјал : ПУ кожа, сунѓер, иверица, ПП и најлон. Димензија : 69x63x115-121cm /27.2x25x45.5-48 инчи; (Lxwxh) ;. Прилагодлива висина на седиштето : 44см/17,3 инчи; до 50 см/19,7 инчи; Висината на седиштето на овој стол за компјутерски мрежи може едноставно да се прилагоди со малку притисок/притиснете надолу на рачката под седиштето, што може да ги задоволи вашите различни потреби. Baseвездена база и тркала од 360 степени : извртување и вртење е интегрално во канцеларијата, така што усвоивме стабилна база на starвезди и ја опремени со 5 тркала за вртење на 360 степени, обезбедувајќи течно и брзо движење и одржување на вашето брзо темпо на работа. Макс. Вчитување : 120kg / 264,6 lb. Лесно за склопување : Вклучен е целиот неопходен хардвер.

За стоката

Слична стока во категоријата