.

.

Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Краток Ракав Маици, Пад Тиква Зачин, Дете

Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Краток Ракав Маици, Пад Тиква Зачин, Дете

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Маиците За Бебиња хадсон се одлични секојдневни врвови за вашите малечки. Одликувајќи се со забавни отпечатоци и дезени, нашите маици се изработени со удобна, мека памучна поли ткаенина која се чувствува прекрасно на детската кожа. Нашите комплети вклучуваат пет маици за да можете да се мешате и да одговарате со гардеробата на вашето дете за забавни секојдневни облеки. Сетот вклучува пет маици. Направено со 60% памук и 40% полиестер. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето и детето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен сет.

За стоката

Слична стока во категоријата