.

.

Новороденче И Новороденче Морнарица Црвениот Хјустон Тексас Малку Шампион Три-Парче Боди Лигавче И Чизми Во Собата

Новороденче И Новороденче Морнарица Црвениот Хјустон Тексас Малку Шампион Три-Парче Боди Лигавче И Чизми Во Собата

DEN 319.84

Износот
Това е достапна

Дозволете вашиот мал шампион да ја покаже својата расцутена фандома На Хјустон Тексас во овој симпатичен сет. Боди и лигавче имаат живописна графика На Хјустон Тексас, како и прилагодливи затворачи за лесна пристапност. Спарете ги со соодветните чизми и ќе добиете совршена облека за вашиот мал пакет радост. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Краток ракав. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 100% Памук. Увезени. Графика за печатење на екранот. Три прилепувања на дното на боди. Комплетот вклучува боди, лигавче и чизми. Затворање на кука и јамка на лигавче. Бренд : Надворешни Работи. Скут рамо деколте.

За стоката

Слична стока во категоријата