.

.

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Копче За Кафе Слатководни Култивирани Бисерни Обетки Пост Обетки

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Копче За Кафе Слатководни Култивирани Бисерни Обетки Пост Обетки

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Додадете грациозен допир на вашата облека со овие обетки од 14 каратно жолто злато. Овие обетки имаат слатководни култивирани бисери во форма на црно копче од 8-9мм и се обезбедени со затворачи за објавување и туркање назад за да понудат совршено држење. Донесете сладок и едноставен допир на елеганција на вашиот изглед со овие цврсти обетки.Тип на накит : Тип На Финеаринг : Балгендер : женско затворање : Столб За Триење и Туркање Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 8мм до 9мм (опсег)Детали За Цврст Бисер : Тип : Слатководна Културна Бисерна Боја : Црна Форма : Копче : 8мм до 9ммквантитет : 2вашата ставка пристигнува во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел Лак, Совршена за Чување или давање подароци.Земја На Потекло : Канада 14к Жолто злато, Пост, Слатководен културен бисер, Цврст.

За стоката

Слична стока во категоријата