.

.

Калсунбаби Бебе Девојка Момче Плетени Ромпери, Ѕвезди Со Долги Ракави Боди Џемпер За Секојдневен Дневен 0-18М

Калсунбаби Бебе Девојка Момче Плетени Ромпери, Ѕвезди Со Долги Ракави Боди Џемпер За Секојдневен Дневен 0-18М

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Бебе Плете Ромпери, Долги Ракави Екипажот Вратот Ѕвезди Боди Џемпер За Повик Дневно. Одличен подарок за вашето девојче/момче, направете го вашето малечко поубаво, таа/тој ќе добие многу комплименти. Големина Шема. Големина (см). 70 t Tops Должина : t36tt Bust : t47tt Suggest Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t38tt Bust : t49tt Suggest Возраст : t6-9 Месеци. 90 t Tops Должина : t40tt Bust : t51tt Suggest Возраст : t9 - 12 Месеци. 100 t Tops Должина : t42tt Bust : t53tt Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. Големина(инч). 70t Tops Должина : t14. 17 t Bust : t18, 50 t Suggest Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t14. 96 t Bust : t19. 29 t Suggest Возраст : t6-9 Месеци. 90t Tops Должина : t15, 75 t Bust : t20, 08 t Suggest Возраст : t9 - 12 Месеци. 100 t Tops Должина : t16, 54 t Bust : t20, 87 t Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. Спецификација. Име на предметот : бебиња ромпер. Боја : бела, розова, кафе. Големина : 70, 80, 90, 100. Материјал : 50% вискоза, 22% најлон, 28% полиестер. Шема : ѕвезди. Ракав : долг ракав. Јака : вратот на екипажот. Затворање : копчиња. Пол : девојки, момчиња. Содржина На Пакетот. 1pc x romper. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : плетениот ромпер за бебиња е изработен од премиум 50% вискоза, 22% најлон, 28% полиестер, пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Карактеристики : Нашето боди за новороденчиња има долг ракав, врат на екипажот, моделот на ѕвезди ги прави бебињата помодерни. Копчињата за меѓуножје се дизајнирани за практично менување пелени. Повод : ова боди со долги ракави за бебиња е совршено за секојдневни, секојдневни, забави, семејни активности, роденден, фотографија, празник и специјални прилики. Лесно Се Совпаѓа : нашиот џемпер за бебиња има едноставен и класичен дизајн, лесни соодветни бои, бебињата можат да го спарат со лента за коса, пар кожени чевли, рамни чевли итн. Сигурно ќе биде хит и кај родителите и кај бебињата. Пакет : 1 парче бебиња ромпер. Правилно вклопување, совршена рамнотежа помеѓу лабава и цврста за максимална удобност.

За стоката

Слична стока во категоријата