.

.

ЏЕСИ Рејез ЈЕСИ СОНУВА ЦРН ЕКИПАЖ

ЏЕСИ Рејез ЈЕСИ СОНУВА ЦРН ЕКИПАЖ

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Детали За Големината : . 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите. 2.Рачното мерење може да излезе од 1~3см разлика. Големина : ХХС, Биста : 86см, Должина : 63см, Рамо : 39см, Ракав : 58см. Големина : XS, Биста : 92cm, Должина : 65cm, Рамо : 41cm, Ракав : 60cm. Големина : С, Биста : 98см, Должина : 67см,Рамо : 43см, Ракав : 62см. Големина : М, Биста : 104см, Должина : 70см,Рамо : 45см, Ракав : 64см. Големина : Л, Биста : 110см, Должина : 73см,Рамо : 47см, Ракав : 66см. Големина : XL, Биста : 116cm, Должина : 76cm, Рамо : 49cm, Ракав : 68cm. Големина : XXL, Биста : 122cm, Должина : 79cm,Рамо : 51cm, Ракав : 70cm. Големина : XXXL, Биста : 128cm, Должина : 81cm, Рамо : 53cm, Ракав : 72cm. Големина : 4 XL, Биста : 134cm, Должина : 83cm,Рамо : 55cm, Ракав : 74cm. Тип на производ : Дуксер Џеси Рејез ДА СОНУВА ЦРН ЕКИПАЖ.

За стоката

Слична стока во категоријата