.

.

Колибри 740155-Во Цртичка Монтажа Комплет ИДМК H910R

Колибри 740155-Во Цртичка Монтажа Комплет ИДМК H910R

DEN 239.84

Износот
Това е достапна

Редизајнираниот комплет за монтирање во цртичка на хеликс е дизајниран да може да монтира кој било модел на хеликс 9 или Хеликс 10 во вашата тековна конзола за чамци или цртичка. Цврстата хоризонтална монтажа е дизајнирана да може да ја држи вашата единица цврста дури и во најтешките услови за риболов. Ги вклучува сите потребни хардвер и доаѓа со колибри ограничена гаранција. Колибри 740155-1 Во Комплет ЗА Монтирање Цртичка ИДМК Х910Р.

За стоката

Слична стока во категоријата