.

.

Џемпер од џемпер џемпер од џемпер од џемпер

Џемпер од џемпер џемпер од џемпер од џемпер

DEN 303.84

Износот
Това е достапна

Џемперот на џебот на џебот на џебот на џебот, да го разоткрие кардиган на шик, кардиган! Направено е од супер мека и пријатна ткаенина од предиво што е машина што може да се мие и е многу лесен за одржување. Облечено нагоре или надолу, ова разноврсно парче ќе се спари добро со скоро секоја облека. Продаден исклучиво на. Мерења на модели : 5’10 ", половината 26", биста 33 ", колкови 36". Должина на Дастер. Долги ракави. Џебови на лепенка. Детали со ребра. Плетена ткаенина. 63% полиестер, 33% најлон, 4% спандекс. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Направено во Кина. Кажете здраво на Scoop : Стручно курирана гардероба на посакувани стилови со неверојатна вредност. Собравме заедно безумно уредување на парчиња вредни за ДРОЛ, кои се мешаат, способни за натпревар и-најдобро од сè-лесно на паричникот. Затоа што сите ја заслужуваат гардеробата на своите соништа.

За стоката

Слична стока во категоријата