.

.

Глобални Делови Дистрибутери Брзо Печат Комплет

Глобални Делови Дистрибутери Брзо Печат Комплет

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Комплетите за Брзо Заптивање вклучуваат директна замена на Сите О-прстени во Системот За Климатизација На возилото. Ова заштедува време и пари бидејќи секој потребен о-прстен е во еден пригоден комплет. Индивидуалните О-прстени и Комплетите За Брзо Запечатување се специфични за апликацијата. Дизајниран за исполнување или надминување на ое вклопување, форма и функција. Издржливост тестирана на секој нов дизајн. Комплетите за Брзо Заптивање го содржат секој о-прстен за нанесување. Сите о-прстени одговараат на r12, R134a и r1234yf системи.

За стоката

Слична стока во категоријата