.

.

Трговска марка ликовна уметност Woodlands Christmas IV Canvas Art by Color Bakery Black Matte, Brewr Frame

Трговска марка ликовна уметност Woodlands Christmas IV Canvas Art by Color Bakery Black Matte, Brewr Frame

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Вудлендс Божиќ IV“ платно уметност по боја пекарница црна мат, рамка од бреза : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За стоката

Слична стока во категоријата