.

.

од дождовни шуми од машка тешка категорија со долги ракави со фланел со фланел

од дождовни шуми од машка тешка категорија со долги ракави со фланел со фланел

DEN 303.68

Износот
Това е достапна

Додадете удобност во вашата есенска и зимска гардероба со нашата тешка и удобна јакна од фланел кошула. Нема ништо како да ја облекувате вашата омилена фланела за дождовни шуми додека седите со пријатна оган. Ја чекавме оваа сезона цела година! Мека карирана од тешка категорија; Џеб за затворање на градите; Прилагодлива манжетна за ракави на копчето; Предно затворање на копчето; Машина за перење.

За стоката

Слична стока во категоријата