.

.

Каролини Богатства BDBA0118MAT Граница Коли Куче Отпадоци Затворен Или Надворешен Мат 18x27, 27 L 18 W, разнобојни

Каролини Богатства BDBA0118MAT Граница Коли Куче Отпадоци Затворен Или Надворешен Мат 18x27, 27 L 18 W, разнобојни

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Каролини Богатства BDBA0118 MAT Граница Коли Куче Отпадоци Затворен Или Надворешен Мат 18x27, 27 "L x 18" W, разнобојни Затворен Или Надворешен Мат 18x27 кој раса специфични Гранични Коли уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 18 инчи на 27 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многуте слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Оваа Врата е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

За стоката

Слична стока во категоријата