.

.

Унисе Љубовници Моден Бизнис Дизајн Рачен Часовник Кожа Часовник

Унисе Љубовници Моден Бизнис Дизајн Рачен Часовник Кожа Часовник

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Спецификација (приближно)Дебелина : 0,8 cmwatch случај : Alloy Diameter : 2,4 cm Band ширина : 1. 2cm1x Часовник Материјал : PU Кожа Должина на часовникот бенд : 23,5 cm Инспириран Од чистите линии И минимализмот на модерниот дизајн од средината на векот, овој тенок часовник е изграден врз принципите на рамнотежа и пропорција. Со скромен бројчаник и обележувачи на часовници со лумени, тоа е едноставен, ненатрупан и функционален часовник. Часовници Со врвен Квалитет-Женскиот Часовник Има Висококвалитетно Цврсто Кварцно Движење, Што Гарантира Дека Часовникот Одржува Точно време и Е Полесен за Читање. Прилагодливите Ремени од нерѓосувачки Челик се Удобни и Лесни, Што Им Овозможува На Вашите Зглобови Слободно Да се Движат. Минералната Стаклена Леќа Спречува Гребнатини и Го Одржува Часовникот Да Изгледа Како Нов. Додадете Стил во Вашиот Живот со Овој Часовник. Елегантен-Среќен Бренд Женски часовници се залагаат за дизајн концепт на едноставност и мода. Овој женски тркалезен часовник за бирање е стилски и разноврсен, лесно одговара на секоја облека и погоден за различни прилики. Никогаш не можете да погрешите со носењето на овој часовник насекаде, како што се деловни простории, забави во затворени простории или спортови на отворено.

За стоката

Слична стока во категоријата