.

.

Гв Перформанси Игри Лаптоп 15.6

Гв Перформанси Игри Лаптоп 15.6

DEN 10064.00

Износот
Това е достапна

Доживејте неверојатна моќност зголемена од најкул технологијата со Лаптопот ЗА Игри MSI GV62 8 RE-061. Најновиот процесор За Јадро Од 8-та Генерација Интел обезбедува повеќе од 20% подобри перформанси во споредба со претходните генерации. Интел оптанската меморија го учи вашето однесување и автоматски дава приоритет на често користените датотеки и апликации. Забрзува се што правиш! Ти?ќе биде изненаден од сите нови Нахимиќ 3 и живеат потопување игри како никогаш порано. Со едноставен и интуитивен НОВ ИНТЕРФЕЈС, Нахимик 3 не само што дополнително го подобрува 3Д опкружувачкиот звук ВО играта, туку нуди и уште поголема конечна контрола врз вашата музика, филмови и конференциски повици. Зголемете ги вашите дигитални авантури СО Лаптопот ЗА Игри MSI GV62 8 RE-061. Доживејте неверојатна моќност зголемена од најкул технологијата со Лаптопот ЗА Игри MSI GV62 8 RE-061. Најновиот процесор За Јадро Од 8-та Генерација Интел обезбедува повеќе од 20% подобри перформанси во споредба со претходните генерации. Интел оптанската меморија го учи вашето однесување и автоматски дава приоритет на често користените датотеки и апликации. Забрзува се што правиш! Ти?ќе биде изненаден од сите нови Нахимиќ 3 и живеат потопување игри како никогаш порано. Со едноставен и интуитивен НОВ ИНТЕРФЕЈС, Нахимик 3 не само што дополнително го подобрува 3Д опкружувачкиот звук ВО играта, туку нуди и уште поголема конечна контрола врз вашата музика, филмови и конференциски повици. Планови за заштита [продадени одделно] за лаптопи опфаќа случајно оштетување како испукани екрани и оштетување на течноста, како и батерија, механички и електричен дефект од нормална употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата