.

.

Костими За Дуксери Комплети За Женски Тренерки Облека Дуксери Тренинг Сет Дуксери Џогер Актививеа Салон Секојдневни Комплети Виолетова С

Костими За Дуксери Комплети За Женски Тренерки Облека Дуксери Тренинг Сет Дуксери Џогер Актививеа Салон Секојдневни Комплети

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

· Не избледување, Растегливо, Без ограничување, Не Чувствувајќи Ништо за тоа што носите.обезбедува лесна удобност заедно со апсорпција на пот и способности за фитил. Тренинг јога блузи и панталони дизајнирани со висок струк, широк појас за да обезбедат непречено сигурно вклопување и да ја покажат вашата фигура до совршенство.· Тоа * Нега На Облека : ладно миење Раце, немојте .· Подигнување на Јога панталони,Текстура Активна Облека ; обликувани хулахопки, тренингот трчање панталони, панталони плен гребење хеланки.Содржина на пакетот : · 1 x Комплети За Вежбање * Погоден за јога, вежбање, фитнес, трчање, секаков вид тренинг или секојдневна употреба.· Материјал : Спандекс, 92% полиестер, 8% Спандекс.* Сезона : Пролет, aut· Пол : Жени · Не избледени, Растегливи, Без Ограничување, Не Чувствувајќи Ништо за Тоа што Носите. Обезбедува Лесна Удобност Заедно Со Апсорпција На Пот И Способности За Фитил. Тренинг Јога Блузи И Панталони Дизајнирани Со Висок струк, Широк Појас За Да Обезбедат Непречено Сигурно Вклопување и Да ја Покажат Вашата Фигура До Совршенство. Содржина На Пакетот : · 1 Х Комплети За Вежбање. · Нега На Облека : Ладно Миење Раце, Немојте . · Пол : Жени Свадба Гостински Фустани За Жени Плус Големина Со Јакна Баба На Невестата Фустани со Јакни Јуниори Костуми Постави Елегантен Комбинезон За Жени Вечерна Забава Винарија Свадба. женски кратки комплети 2 парчиња облека модни летни тренерки секојдневен сет. жените се потат. облека за вежбање за жени 2 парчиња комплет xl. есенски тимови за жени 2023 свадба гостин. секојдневен дневна сетови за жени паѓаат.

За стоката

Слична стока во категоријата