.

.

Бернат Супер Вредност Предиво

Бернат Супер Вредност Предиво

DEN 268.48

Износот
Това е достапна

Бернат Супер Вредност предиво е економичен, влошена тежина предиво во огромен опсег на сенка. Достапно во цврсти и Повеќебојни нијанси, ром светла, до неутрални, за да одговараат на потребите на секој плетен или капчиња проект. Погодно машина за перење и сушење за лесна нега. 100% акрилик.

За стоката

Слична стока во категоријата