.

.

Њујорк Метс ајфон Паричник Случај

Њујорк Метс ајфон Паричник Случај

DEN 1119.84

Износот
Това е достапна

Додадете малку дух На Њујорк Метс на вашиот телефон со Оваа Кутија за паричник на i Phone. Се одликува со три внатрешни џебови за лизгање за ВАШАТА ЛИЧНА КАРТА и картички, како и удобен џеб за готовина, што го прави совршен за одржување на вашите потреби. Нејзините печатени Њујорк Метс графика се прикажани на двете внатрешни одвојува случај, како и надворешноста, обезбедување на вашиот фандом е секогаш на целосен екран. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Карактеристики одвојлив внатрешен случај, држен на место со магнет. Официјално лиценциран. Марка : Клучеви. Увезени. Три внатрешни џебови за лизгање картички. Печатена графика. Материјал : 100% Стп Кожа. Одговара на iphone. Паричен џеб.

За стоката

Слична стока во категоријата