.

.

Бел Аме Џебна Палета За Сенки Од Лекси Ноел Убавина

Бел Аме Џебна Палета За Сенки Од Лекси Ноел Убавина

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Бел Аме.Убава Палета! Ова е палетата што ја чекавте! Оној што може да се вклопи во вашата чанта, шкафче, преграда за ракавици, фиока на работа, да носи багаж и многу повеќе, но сепак да испорача квалитет што го очекувате Од Лекси Ноел Убавина. Тие имаат долготрајна, револуционерна формула која е ултра-пигментирана и се вклопува како сон.Секоја формула за сенки за очи непречено се лизга низ капаците, давајќи живописна исплата на бојата со свилено-меко чувство. Меките земјени голи нудат целосен изглед на очите. високо пигментирани. магнетно затворање. доаѓа со огледало. сенки за очи со целосна големина.

За стоката

Слична стока во категоријата