.

.

Божиќни Дуксери За Жени Божиќен Скокач Женски Дуксер Со Долг Ракав Со Долг Ракав Обични Божиќни Врвови За Пот Греј С

Божиќни Дуксери За Жени Божиќен Скокач Женски Дуксер Со Долг Ракав Со Долг Ракав Обични Божиќни Врвови За Пот Греј С

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Божиќен Скокач Женски Дуксер О-Врат Долг Ракав Обични Божиќни Врвови За Пот Карактеристики : повлечете Го Затворањето Материјал : Женска Божиќна дуксерка со мешавина од полиестер, мека И удобна, смешни Божиќни мотиви печатете ги врвовите на пот карактеристики : тркалезен врат, долги ракави, редовно вклопување, секојдневен стил, Среќен Божиќен принт со букви, графички принт На Новогодишна елка, Божиќни Гноми, грди Божиќни Божиќни Скокачи Дуксер : многу Симпатичен Божиќен Стил, Совршен Со Чизми, Фармерки, Шорцеви, Панталони И Хеланки, палта и Јакни за лесен, но убав божиќен изглед пригода : погоден за божиќ, одмор, забава и фестивалски прилики, одличен за божиќната сезона!Божиќ џуџиња Скокач За Жени, Божиќ Скокач За Жени, Елка Печати Пот Кошула, Среќен Божиќ скокач.Информации за производот : Сезона : Aut Зимски Пол : Женски Повод : Дневен Тип На Шема : печатена должина на Крпа : Редовна Должина На Ракавот : долги ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардна Тежина : 230 што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Sweatshirt Size USEUUKBust Shouldersleevelengths63610107cm/42.13"46.5 cm/18.31"60cm/23.62"66.5 cm/26.18"M83812111cm/43.70"48.5 cm/19.09"61.5 cm/24.21"68.5 cm/26.97"L104014115cm/45.28"51cm/20.08"63cm/24.80"70.5 cm/27.76"XL124216120cm/47.24"53.5 cm/21.06"65cm/25.59"74.5 cm/29.33"XXL144418125cm/49.21"54.5 cm/21.46"67cm/26.38"77cm/30.31"XXXL164620130cm/51.18"56cm/22.05"69cm/27.17"79.5 cm/31.30" Плус Големина Дуксери. Божиќни Дуксери За Жени. Повик. ПАРОВИ со : Одговара на овој плус врвови со фармерки, Хеланки Во Пролет, Fall или Зима. Дуксери за Тинејџерки. Женски Модни Дуксери И Дуксери.

За стоката

Слична стока во категоријата