.

.

Рамка за слика на AmericanFlat во црна боја - се прикажува со мат и без мат - сет на рамки со хардвер што виси Sawtooth за хоризонтален и вертикален дисплеј

Рамка за слика на AmericanFlat во црна боја - се прикажува со мат и без мат - сет на рамки со хардвер што виси Sawtooth за хоризонтален

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Ние сме посветени на обезбедување на квалитетни рамки што ќе овозможат вашиот чувар да биде истакнат и да ја одржува својата разлика низ времето. Нашата црна пластична рамка со 5 пакети 12x18 инчи доаѓа со заплетно бело матка кое има отворање од 11x17 инчи. Без мат оваа рамка може да има слика од 12x18 инчи. Вистинското отворање на МАТ е 10,5х16,5 инчи. Тој е дизајниран да одржи фотографија од 11x17 инчи. Препорачуваме да ја снимате фотографијата на задниот дел од душекот. Оваа рамка е одлична за прикажување на скапоцени спомени со вашите најблиски. Црната пластична рамка од 12x18 инчи е направена за издржливост и стаклениот фронт ќе ја зачува вашата слика за наредните години. Тој е едноставен и лесен за употреба. Вградените метални јазичиња овозможуваат лесен пристап за брзо и безбедно вчитување на вашите фотографии, картички и спомени. Нарачајте ја вашата рамка сега и придружете се на илјадници други задоволни клиенти кои ги сакаат нашите производи. Дизајн : Пет црни рамки за слики со таблети од 12х18 инчи; Вклучува бели украсени душеци и хардвер што висат на пилани за дисплеј без проблеми и во хоризонтални и вертикални формати за да висат рамно на идот. Материјал : Трајни пластични рамки со фронтови на плексиглас кои даваат јасен поглед на вашите слики. Квалитет : Пакет од 5 лесни, но цврсти рамки за слики во стилот на галерија; Френдовите на рамките имаат јасна плексиглас и цврсти задни плочи за да ги задржат фотографиите на место. Користете и прикажете : Совршено за слики од 11x17 инчи со душеци или 12x18 без душеци; Вистинските отвори за мат се 10,5х16,5 инчи. Заштитно пакување : American Flat разви ексклузивно комерцијално пакување што помага да се обезбеди безбедна испорака на кревки предмети за да можете да нарачате со доверба. Кликнете и додадете ја вашата количка денес.

За стоката

Слична стока во категоријата