.

.

Женски Секојдневен Удобен Цветен Принт Памучен Џебен Фустан Без Ракави Бел ХХХЛ

Женски Секојдневен Удобен Цветен Принт Памучен Џебен Фустан Без Ракави Бел ХХХЛ

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Женски Секојдневен Удобен Цветен Принт Фустан Од Памучен Џеб Без Ракави Женски Лежерен Удобен Цветен Принт Памучен Џеб Фустан без Ракавиможеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографиите е точен, но стиловите може да варираат кога се носат. Ова зависи од други физички променливи, како што се индивидуалната големина, големината, пропорциите на екстремитетите, висината итн.опишете : Тесното тркалезно деколте, долгите ракави, Божиќниот Принт Со Крпеница Бодицеретро И Европскиот стил прават да изгледате ретро и елегантно; фит и блесок силуета ги истакнува вашите фигури сезона : пролет, лето : женски стил : гроздобер Материјал : Должина На Полиестерски Ракави : Тип На Целосна Шема : Печатење Деколте : V-ѓердан : должина на коленото декорација : без Преглед : а-линија ќе добиете : 1 х забелешка : поради можните физички Разлики помеѓу различните Монитори, сликите на производите се за повикување и можеби не ја одразуваат точно вистинската боја на предметот received Size Bust Waist Hip Length S96cm/37.80"96cm/37.80"136cm/53.54"130cm/51.18"M100cm/39.37"100cm/39.37"140cm/55.12"131cm/51.57"L106cm/41.73"106cm/41.73"146cm/57.48"132cm/51.97"XL112cm/44.09"112cm/44.09"152cm/59.84"133cm/52.36"XXL120cm/47.24"118cm/46.46"158cm/62.20"134cm/52.76"XXXL128cm/50.39"124cm/48.82"164cm/64.57"135cm/53.15"XXXXL134cm/52.76"130cm/51.18"170cm/66.93"136cm/53.54"XXXXXL140cm/55.12"136cm/53.54"176cm/69.29"137cm/53.94" Дизајн : не само што може да обезбеди удобност, туку и да донесе многу убавина и мода. Подарок : жените стилски, форма-фитинг и убава. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели. Прилики : Погоден За одмор, забава, запознавање, фотографија, одмор, секојдневно носење, активности, патувања, спорт, јога, шопинг, работа, собирање пријатели итн.

За стоката

Слична стока во категоријата