.

.

Детски куќни кревети, кревет во куќата на аукфа со Trundle & Eaves за деца и мали деца, цврста структура, можат да бидат украсени подни кревети, заштедете простор, бучава сл

Детски куќни кревети, кревет во куќата на аукфа со Trundle & Eaves за деца и мали деца, цврста структура, можат да бидат украсени

DEN 6991.84

Износот
Това е достапна

Дозволете им на вашите деца имагинација да трчаат диви со нашиот кревет кревет. Совршено за девојчињата и момчињата да направат своја тема или едноставно да ја одржуваат убаво симплистична. Може да се украси со панделки или фенери на стреата. Креветот има пред-дупчат дупки кои се стандардни карактеристики на нашите кревети го прават ова лесно да се соберат. Достапно во бело со Trundle. Потребно е собрание. Карактеристики : Обликот на стреата, целиот кревет како куќа. Подобрете го комфорнот за спиење да биде украсен и да создаде свој стил. Креветот со тревога, е во состојба да им дозволи на две деца да спијат заедно за да ги споделат своите тајни. Зачувај простор, високиот покрив го намалува секој стрес. Преминете ја дебелината на душекот на креветот : 8-10 ' „Препорачајте ја дебелината на душекот на Trundle : 6 '' Димензија : кревет : 41.5''x 77.9'''trundle : 40.1'''x 75.1''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''total Висина : 68.6''''weight капацитет на кревет : 400lbweight Капацитет на Trundle : 275 LB Детска куќа кревети , Кревет во куќата на аукфа со Trundle & Eaves за деца и мали деца, цврста структура, може да биде украсена подни кревети, да заштедите простор, бучавата слободно, бело.

За стоката

Слична стока во категоријата