.

.

Солас 4311-116 - Амита Алуминиум 3-Сечилото Брод Пропелер-РХ, 11. Во. Дијаметар Во. Теренот 13-Сплајн

Солас 4311-116 - Амита Алуминиум 3-Сечилото Брод Пропелер-РХ, 11. Во. Дијаметар Во. Теренот 13-Сплајн

DEN 3190.24

Износот
Това е достапна

Секој пропелер На Бродот Солас е избалансиран и прецизен изработен со супериорни материјали за поголема јачина и потенко сечило што е мазно, брзо, ефикасно и цврсто. Солас алуминиумските пропелери се фрлаат и се обложуваат со четири слоеви на боја. Пропелерот Амита 3 нуди посилно сечило со подобри перформанси со извонредно забрзување и максимална брзина. 11.6" Дијаметар. 12 " Теренот. 13-Забна Шина. Ротација На Десната Рака. Посилни сечила со подобри перформанси. Традиционален гумен центар. Ексклузивен процес на фрлање стискање.

За стоката

Слична стока во категоријата