.

.

Ноќта На Вештерките Стринг Знаме Декорација Ноќта На Вештерките Бар Партија Виси Декор Реквизит

Ноќта На Вештерките Стринг Знаме Декорација Ноќта На Вештерките Бар Партија Виси Декор Реквизит

DEN 255.84

Износот
Това е достапна

Описr. r. Оваа ставка е ноќта на Вештерките партија пиратски черепот главата стринг знаме декорација, дизајниран со ноќта на Вештерките тематските елементи, шик и интересни. Направена со врвен материјал, оваа декорација на банерот е безбедна и издржлива за употреба. Можете да го на ѕидот да се направи ноќта на Вештерките партија позадина ѕид за фото употреба.R. r. Карактеристикиr. r. - Материјал : неткаен материјал и пена.р. - Големина : околу 150, 00Х30, 00Х4, 50см/58, 95Х11, 79Х1, 77инч.р. - Изработена од врвен материјал, оваа декорација на знамето на пиратскиот череп е издржлива за употреба.р. - дизајниран е со класични елементи За Ноќта на Вештерките, креативен и интересен . р. - можете да го на ѕидот да се направи ноќта на Вештерките партија позадина ѕид за фото употреба.р. - правејќи ја вашата забава За Ноќта на Вештерките да стане поуникатна и посмешна, добар декор за забави . р. - Може да биде погоден за други смешни и исклучителни украси За Ноќта на Вештерките . Изработена од врвен материјал, оваа декорација на знамето на пиратскиот череп е издржлива за употреба. Дизајниран е со класични елементи За Ноќта на Вештерките, креативен и интересен. Можете да го на ѕидот да се направи ноќта на Вештерките партија позадина ѕид за фото употреба. Правејќи ја вашата забава За Ноќта на Вештерките да стане поуникатна и смешна, добар декор за забави. Може да биде погодна за други смешни и исклучителни украси За Ноќта на Вештерките.

За стоката

Слична стока во категоријата