.

.

Премиум Појас Од Corмиден Кабел, Достапни Се Повеќе Големини

Премиум Појас Од Corмиден Кабел, Достапни Се Повеќе Големини

DEN 191.84

Износот
Това е достапна

Кабелот Од Fiмидни Влакна е семејство на најлони кои вклучуваат Кевлар. Belмидните Ремени се мерат според надворешниот обем — едноставно додадете два инчи на должината за ремените"а" и три инчи на должината за ремените"Б". Премиум Појас Од Corмиден Кабел, Достапни Се Повеќе Големини : Премиум Појас Од Corмиден Кабел. Ремените се мерат според надворешниот обем и лесно можат да заменат појас "А" или "Б".

За стоката

Слична стока во категоријата