.

.

Sim Снабдување Гума Grommet, Стил 1, SBR, PK G ZO-G3338111

Sim Снабдување Гума Grommet, Стил 1, SBR, PK G ZO-G3338111

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Гумена Громета, Стил 1, Внатре Во Диа. (А) 1 3/4 во, Надвор Диа. (Б) 2 1/2 инчи, Вкупна Дебелина (В) 9/16 инчи, Дебелина На Панелот (Г) 1/4 инчи, Панел Дупка Диа. (Д) 2 инчи, Гумен Материјал СБР, Гумена Боја Црна, Мин. Темп. (Ѓ) 0 Степени Ф, Макс. Темп. (Ѓ) 225 Степени Ф, Дурометар 60А, Издолжување 600 Проценти, Цврстина На Истегнување (ПСИ) 500 пси, Стандарди АСТМ Д2000,, БА, Општа Намена,Количина На Пакет 25 1pc Sim Снабдување Гумени Grommet,Стил 1,Sbr, PK25 G3296 G3296 ZO-G3338111.

За стоката

Слична стока во категоријата