.

.

Stamens Спортски Опрема, Пар Половина Прст Дише Ракавици Возење Велосипед Лесни Анти-Лизгање Прсти Ракавици

Stamens Спортски Опрема, Пар Половина Прст Дише Ракавици Возење Велосипед Лесни Анти-Лизгање Прсти Ракавици

DEN 271.84

Износот
Това е достапна

Карактеристики : . Материјал : Ткаенина Што Дише. Опис : . 1. Ракавиците без прсти се изработени од висококвалитетна ткаенина, отпорни на абење и удобни за носење. 2. Основни велосипедски ракавици за заштита на рацете од сонце и студ. 3. Анти-лизгачки честички дизајн за додавање на зафат и умешност, и да се направи возење многу побезбедно и поудобно. 4. Дизајнот со половина прст ви овозможува слободно и лесно да го движите прстот. 5. Магичниот ремен за налепници е прилагодлив за да одговара на различна големина на зглобот. Stamens Спорт Опрема, 1 Пар Половина Прст Дише Ракавици Возење Велосипед Лесни Анти-Лизгање Прсти Ракавици (Црна).

За стоката

Слична стока во категоријата