.

.

✪ Лак Зајаче Јајце Метал Сечење Умира МАТРИЦА САМ САМ Белешка Албум Хартија Дефиниција

✪ Лак Зајаче Јајце Метал Сечење Умира МАТРИЦА САМ САМ Белешка Албум Хартија Дефиниција

DEN 233.44

Износот
Това е достапна

Карактеристики : . Овој шаблон за матрици е изработен од јаглероден челик, цврст и цврст, не е лесен за кршење или деформирање. Можете да ја користите оваа матрица за да создадете неверојатни форми од вашите омилени картони и хартија, дозволувајќи им на дизајните на вашата картичка и бележник да бидат тотално уникатни. Совршен за бележник, правење картички, занаети од хартија, покани за теми, џебни белешки, декорација на албуми, рамка за фотографии итн. Добар подарок за вашите деца да ја негуваат својата практична способност. Вашиот само-направен подарок ќе биде големо изненадување за вашиот пријател. Спецификации : . Шема : Лак Зајаче Јајце. Материјал : Јаглероден Челик. Големина : прибл.133х63мм/5, 24х2, 48ин. Боја : Сребрена. Количина : 1 Компјутер. Забелешка : . Нема малопродажен пакет. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Пакетот вклучува : . 1 х Умира Матрица (други додатоци демо на сликата не е вклучена.) Овој шаблон за матрици е изработен од јаглероден челик, цврст и цврст, не е лесен за кршење или деформирање. Можете да ја користите оваа матрица за да создадете неверојатни форми од вашите омилени картони и хартија, дозволувајќи им на дизајните на вашата картичка и бележник да бидат тотално уникатни. Совршен за бележник, правење картички, занаети од хартија, покани за теми, џебни белешки, декорација на албуми, рамка за фотографии итн. Добар подарок за вашите деца да ја негуваат својата практична способност. Вашиот само-направен подарок ќе биде големо изненадување за вашиот пријател.

За стоката

Слична стока во категоријата