.

.

Simplmasygeni Мажи Обични Панталони Дозвола Панталони Трендовски Товар И Ќе Контраст Џогирање Фитнес Спорт

Simplmasygeni Мажи Обични Панталони Дозвола Панталони Трендовски Товар И Ќе Контраст Џогирање Фитнес Спорт

DEN 80.00

Износот
Това е достапна

Можете да изберете широки панталони за нозе, фармерки, тенки панталони и карго панталони, за да одговараат на различна врвна облека, верувам дека тоа ќе биде вашиот прв избор да патувате да носите. ☞Разноврсна и лесна за совпаѓање : овие машки панталони може да се носат со џемпери, машки палта, машки долги ракави, тексас јакна, блуза,термална долна облека и друга облека, истовремено обезбедувајќи различни бои и различни стилови.Сезона : четири сезони пол : малеокација : отворено, слободно време, дневен материјал : ленен стил : мода, слободно време, хаваифит : Одговара на големината на дебелината : стандардно како да се исчисти : рачно миење ладно, закачување или сушење што добивте : 1 ЕЕЗ Машки шорцеви Едноставни Масигеникс Мажи Обични Панталони Панталони Трендовски Товар И Контрастно Џогирање Фитнес спорт. ☞Лесни и удобни : Изработени од издржлив материјал за облека со супер мек и пријателски за кожата допир, овие панталони за мажи се лесни и и овозможуваат на кожата да дише додека останува топла за одлично искуство со есенско и зимско носење. ☞Повеќе прилики : тенкиот дизајн на овие панталони за мажи прави да изгледате уште поубаво.Машки Памучни Ленени Панталони Со Еластичен Струк Дневни Секојдневни Панталони Прави Панталони Спортски Панталони Панталони Карактеристики : Сезона : Алборд шорцеви погодни за атлетски / мускулести изградени, ја покажува вашата прекрасна крива.

За стоката

Слична стока во категоријата