.

.

Автомобил Bluetooth 4. АУДИО АУ УСБ Музички Адаптер Кабел за бмв & Мини Купер

Автомобил Bluetooth 4. АУДИО АУ УСБ Музички Адаптер Кабел за бмв & Мини Купер

DEN 175.84

Износот
Това е достапна

Детали за предметот : *3,5 мм USB адаптер Автомобил Bluetooth4, 0 аудио кабел за BMW & За Мини Купер И секој автомобил ИМА AUX.*Автоматско повторно поврзување секој пат кога ќе влезете во возилото, нема потреба од рачно вклучување на телефонот секој пат*Овој Bluetooth Музички Адаптер 4.0 е приклучок-и-игра безжичен bluetooth музички адаптер, дизајниран за bmw со оригинални ИЛИ резервни USB или aux-in системи.*Прелистајте, прескокнете и контролирајте ја репродукцијата на музика користејќи оригинален волан.*Копчиња за функција, копче за режим, притиснете го режимот Bluetooth, притиснете повторно Во Режим U-Диск.*Индикаторско Светло, режим На Bluetooth, сини светла се вклучени. Ако Не е спарено, Сината светлина често трепери и ако спарувањето е успешно, сината светлина е секогаш вклучена.*USB интерфејс, Во Режимот U-Диск, Црвеното светло е секогаш светло, вметнете Го U-Дискот, чекајќи време да прочитате околу 10 секундиспецификација : *Име : Bluetooth Музички Адаптер*Материјал : Пвц + метал*Боја : Црна(Како Што Покажуваат Сликите)*Работен напон : 5 V*работна струја : 25-50m A*bluetooth верзија : Bluetooth 4.0 (поддршка за надолна компатибилност)*фреквенција На Пренос : 2.4-4.8 Ghz*сооднос на сигнал и Бучава : 75db*Изобличување :

За стоката

Слична стока во категоријата