.

.

Lytecordz-LED Осветлување Телефон Полнење Кабел Полнач-Компатибилен со iPhone-Се Движат Спирални Светла - Со Исти LED Ѕид Приклучок-Осветлени Кабел

Lytecordz-LED Осветлување Телефон Полнење Кабел Полнач-Компатибилен со iPhone-Се Движат Спирални Светла - Со Исти LED Ѕид Приклучок-Осветлени

DEN 255.84

Износот
Това е достапна

Доживејте ја иднината на полнење Со Литекорд - крајната фузија на футуристички стил и врвна технологија. Воведување на нашиот извонреден LED КАБЕЛ за полнење телефон, компатибилен со iphone уреди, сега придружен со соодветен ѕиден приклучок за осветлување во боја за навистина извонредно искуство со полнење.компатибилен Со сите модели на iphone, или кој било уред што користи И Apple Молња Конектор r. r. Достапен во вашиот избор на боја! Кабелот Е Во Должина од 6 Стапки Компатибилен со сите модели и уреди на i Phone. Светлата се движат во подвижна спирална шема. Вклучува Појавување НА СВЕТЛО LED Ѕид Приклучок. Достапно во должина од 3 стапки или 6 стапки и повеќе бои. 90 Ден гаранција директно од Lytecordz. Имаме повеќе стилови и опции..само пребарај За Литекорд!.

За стоката

Слична стока во категоријата