.

.

Сребрена Ласерски Сече Полнач W Срца - Партија Материјали -

Сребрена Ласерски Сече Полнач W Срца - Партија Материјали -

DEN 227.84

Износот
Това е достапна

Барате едноставни акценти на љубов-гулаб за вашиот голем ден. Сметајте на овие. Со ласерски исечени срца околу периметарот на секој од нив овие полначи се задолжителни за свадбениот декор. Наредете ги да создадат поставки за слоевито место што совршено одговараат на сребрените централни парчиња. Со овие под чинии за вечера, ќе ја однесете вашата венчавка од драб до фаб во еден момент. Хартија. (2 десетици по единица) 12" Стока.

За стоката

Слична стока во категоријата